Mgr. Tomáš Honajzer

Narazit na mě můžete především v hodinách českého jazyka a výchov (občanské či mediální). Kromě zprostředkování nových poznatků se snažím, aby žáci získané znalosti a dovednosti uměli uplatnit v běžném životě.

A protože nejen prací je člověk živ, ve volném čase často s úsměvem na rtech a srdcem v krku pobíhám po polních cestách Vyškovska, sleduji sportovní klání všeho druhu (především milovaný SFC Opava) nebo se věnuji četbě kvalitní literatury (= ta, která se mi líbí).

Mám rád lidi, hlavně ty s vytříbeným smyslem pro humor. Čas od času ale potřebuji zalézt do své pracovny, izolovat se od všeho živého a v poklidu sledovat Netflix nebo za poslechu libých písní přemýšlet, jak žáky v další hodině seznámit kupříkladu se všemožnými básnickými prostředky.