Zveřejňujeme výsledky městského kola 17. ročníku matematické soutěže Mateso konané 21. 11. 2023 v naší škole.

Soutěž probíhala pod spoluzáštitou 2. náměstka primátorky města Brna Mgr. Jaroslava Suchého a radní pro školství JUDr. Ireny Matonohové.

Soutěže se zúčastnilo 141 žáků ze 39 základních škol z Brna a okolí, z nichž se 97 stalo úspěšnými řešiteli. Všem vítězům i úspěšným řešitelům gratulujeme!

Výsledkovou listinu si můžete prohlédnout zde. Zadání a řešení letošního ročníku naleznete v sekci Mateso na našich stránkách.

Ceny a diplomy pro vítěze na 1.-3. místě si ocenění žáci mohou vyzvednout od 7. 12. do 22. 12. na vrátnici naší školy vždy od 7.00 do 15.00 hod.

Diplomy pro všechny úspěšné řešitele zašleme mailem na kmenové školy k vytištění.

Děkujeme všem kolegům na zúčastněných školách za spolupráci a zprostředkování soutěže svým žákům.