Každý den je během svačinové přestávky otevřená knihovna pro děti. Najdete ji v 1. patře na Kuldově a s výběrem či vrácením knížek vám ochotně pomohou knihovníci ze 4. a 5. třídy.
   Velmi děkujeme Spolku rodičů, který v loňském školním roce sponzoroval nákup knih neuvěřitelnou částkou 10 000,- Kč! A stejně tak si vážíme vašich darů, nedávno nám velkou krabici knih pro mladší čtenáře věnovali Koudelovi. Knížky byly jako nové a právě ty, po kterých děti hned sáhnou.
   Pokud byste i vy chtěli školní knihovně darovat knihy, budeme rádi. Prosíme, aby šlo o tituly, které čte dnešní generace dětí, aby měly poutavou obálku a byly ve výborném stavu. Můžete je nechat na školní vrátnici s poznámkou, že jde o zásilku pro R. Standarovou. Za podporu dětí ve čtení ze srdce děkujeme.