V nedávné době se konal basketbalový turnaj pro žáky osmých a devátých tříd základních škol v brněnské hale Rosnička. Tento turnaj byl skvělou příležitostí pro naše reprezentanty ukázat své schopnosti a basketbalový talent. Náš tým se na turnaj v hodinách tělesné výchovy připravoval s velkým zápalem a odhodláním. Naši hráči se v základní skupině utkali se soupeři ze ZŠ Náměstí 28. října a ZŠ Kotlářská. Oba zápasy byly velmi náročné a naši žácii se snažili dát do hry maximum. Ve skupině jsme vybojovali jedno vítězství a utržili jednu porážku, což nám zajistilo druhé místo v rámci skupiny. Bohužel, z této pozice jsme se už do vyřazovacích bojů neprobojovali a tak jsme se museli s turnajem rozloučit. Nicméně, turnaj byl pro naše reprezentanty skvělým zážitkem, kde si užili výbornou sportovní atmosféru a získali cenné zkušenosti, které mohou využít v budoucnu. Děkujeme organizátorům za skvěle připravený turnaj a těšíme se na další sportovní výzvy, které našim žákům přinesou příležitost ukázat své schopnosti a talent.