Na základní škole Krásného se nedávno konalo již 26. židenické mistrovství základních škol ve skoku vysokém s názvem Velikonoční laťka. Soutěž byla velmi vyrovnaná a každý závodník musel podat svůj nejlepší výkon, aby se mohl postavit na stupně vítězů. I naše škola vyslala na tuto soutěž své reprezentační družstvo, které zaznamenalo dva významné úspěchy. V kategorii chlapců 6. a 7. tříd vybojoval náš závodník Štěpán Boček 3. místo. V kategorii 8. a 9. tříd jsme byli ještě úspěšnější, když náš závodník Šimon Palacký obsadil fantastické 2. místo. Pochvala ale náleží všem členům školní reprezentace ve skoku do výšky za to, s jakou vervou a hrdostí reprezentovali naší školu na této sportovní akci a jaké odhodlání, nasazení a vynikající sportovní výkony zde předvedli. Organizátoři soutěže připravili skvělou akci a spolu s žáky vytvořili výbornou atmosféru, na kterou budou všichni závodníci ještě dlouho vzpomínat. Velikonoční laťka byla pro naše reprezentanty skvělou zkušeností a ukázala nám, že se tvrdou prací a obětavostí lze dosáhnout velkých úspěchů. Těšíme se na další sportovní výzvy a doufáme, že naši závodníci budou i nadále reprezentovat naši školu s takovým nadšením a odhodláním.