Koncem září vyrazily šesté třídy na svůj zážitkový adaptační kurz do Březové u Rokytnice nad Rokytnou. A o zážitky tam opravdu nouze nebyla.

Nízké a vysoké lanové centrum, horolezecká stěna, trampolína, jízda na koni, střelba z luku a ohňová show patřily k tomu běžnějšímu. Jinak ale žáci prošli naprosto originálními aktivitami postavenými v historickém nebo fantazy stylu, které byly naplněné moderními interaktivními vymoženostmi. Např. laserové bludiště v Egyptském muzeu, strašidelný Karlštejn, hledání pirátských klíčů s vodní přestřelkou, rýžování drahokamů, půlnoční pátrání v bludišti plném „živých“ duchů atd.

I když si při některých aktivitách žáci sáhli nad svoje limity, naštěstí se nám vyhnuly úrazy a ve zdraví jsme se vrátili nadmíru spokojeni zpět domů.