V říjnu se vybraní žáci z druhého stupně vydali reprezentovat Kuldovku na několik sportovních akcí.

První z těchto událostí byl přespolní běh, na kterém naši závodníci dosáhli skvělých výsledků. Významný je výkon sester Coufalových, kdy se Rea umístila na 4. a Thea na 6. místě.

Další v pořadí byl atletický čtyřboj, kde poměřili reprezentanti z naší školy své síly s ostatními ve sprintu na 60 metrů, běhu (dle kategorie 600m/800m/1000m), hodu/vrhu a skoku (do výšky/dálky). I přes velkou snahu našich žáků se nám nepodařilo dosáhnout na vítězná místa.

Poslední sportovní akcí, které jsme se tento měsíc zúčastnili, byla školní futsalová liga pro žáky 6. a 7. tříd. Bohužel, i přes tvrdou práci a nasazení našich reprezentantů, se nám nepodařilo postoupit ze základní skupiny do dalších kol.

Děkujeme všem žákům, kteří se zúčastnili těchto akcí. Jsme velice pyšní na to, jak naši školu reprezentujete.

Ve fotogalerii se můžete podívat na některé momenty z těchto sportovních událostí.