U

SE ZAMĚŘENÍM NA MATEMATIKU, INFORMATIKU, ANGLICKÝ A ČESKÝ JAZYK

Tyršova základní škola

SE ZAMĚŘENÍM NA MATEMATIKU, INFORMATIKU, ANGLICKÝ A ČESKÝ JAZYK

Úvod 9 Aktuality 9 Zveřejňujeme seznamy pomůcek pro jednotlivé ročníky na školní rok 2023/24

Seznamy pomůcek, které budou žáci jednotlivých tříd potřebovat v novém školním roce, zde budeme zveřejňovat během několika dnů.
Připomínáme žákům, že je možné ve většině předmětů pokračovat v rozepsaných sešitech a upozorňujeme, že není vhodné vyhazovat pracovní sešity, především pokud nejsou doplněné až do konce.
Seznamy pomůcek pro jednotlivé třídy si stáhnete kliknutím na název ročníku, který bude žák od září navštěvovat. Pokud odkaz není aktivní, prosíme o trpělivost, budeme je postupně doplňovat.

1. ročník, 2. ročník, 3. ročník, 4. ročník, 5. ročník, 6. ročník, 7. ročník, 8. ročník, 9. ročník, Školní družina.

Na začátku školního roku budou žákům také hromadně nakoupeny pracovní sešity a další pomůcky (např. do praktických činností), o čemž vás budou informovat třídní učitelé nebo příslušní vyučující.

Prosíme rodiče, kteří mají možnost darovat zbytkový materiál (látky, dřevo, železo, plast …) pro využití v praktických činnostech, aby se spojili s paní učitelkou Hasilík. Děkujeme.