Před Vánoci se na Kuldovce sportovalo ve velkém.

Učitelé tělesné výchovy uspořádali pro žáky druhého stupně naší školy několik turnajů, které se na Kuldovce staly již pravidelným zpestřením předvánočního času. K tradičním turnajům ve vybíjené pro žáky 6. a 7. tříd a přehazované pro žáky 8. a 9. tříd se nově přidal i turnaj v basketbalu pro žáky 8. a 9. tříd.

V basketbalovém turnaji se na prvním místě umístil tým 8.A, který předvedl skvělý výkon a opanoval tak první ročník předvánočního basketbalového turnaje na Kuldovce. Na druhém místě skončil tým 9.B a na třetím místě tým 9.A.

Ve vybíjené se na prvním místě umístil tým 7.C, který se prezentoval silným a konzistentním výkonem po celý turnaj. Na druhém místě skončil tým 7.B a na třetím místě tým 7.A.

V přehazované se na prvním místě zaslouženě umístil tým 9.B. Na druhém místě skončil tým 9.A a na třetím místě tým 8.B.

Všichni účastníci předvedli velmi dobrý výkon a byla radost se na ně dívat. Gratulujeme vítězům a děkujeme všem za účast. Těšíme se na další ročník turnajů!

Vaši tělocvikáři.