Dnes je 19. 04. 2018
Svátek má Rostislav

Babylon

Protože jsme škola s třídami se studijním zaměřením na matematiku, informatiku, český a anglický jazyk, připravujeme a organizujeme kromě matematické soutěže MATESO také soutěž ve čtenářské gramotnosti s názvem BABYLON ANEB ROZUMÍME SI?.

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích a to pro žáky 5. tříd a pak pro žáky 6. a 7. tříd základních škol, má dvě kola, školní a městské, a v každém z nich řeší žáci několik úloh souvisejících se zadaným textem.  Těší nás, že máme v přípravě a organizaci podporu města Brna a soutěž již čtvrtým rokem obdržela záštitu 1. náměstka primátora Mgr. Petra Hladíka.

Ve školním roce 2017/18 bude 5. ročník této soutěže probíhat opět v únoru.

Školní kolo probíhá na kmenových školách v termínu od 12. 2. do 16. 2. 2018.

Městské kolo 5. ročníku soutěže BABYLON ANEB ROZUMÍME SI? se bude konat v úterý 13. března 2018 od 13:00 hod. v naší škole.

Do městského kola automaticky postupuje pouze vítěz (vítězové) školního kola, tedy žák (žáci), který dosáhl nejvyššího počtu bodů ve školním kole a zároveň je úspěšným řešitelem. Ostatní žáci postoupí do městského kola na základě dosaženého počtu bodů ve školním kole do naplnění kapacity soutěže.
Prakticky to bude probíhat tak, že prostřednictvím formuláře na této stránce učitelé přihlásí všechny úspěšné řešitele, organizátoři soutěže pak vytvoří seznam žáků seřazený podle dosaženého počtu bodů a stanoví dolní hranici pro postup do městského kola.
Následně bude na školy nejpozději ve čtvrtek 8. 3. zaslána informace, kteří z úspěšných řešitelů postupují do městského kola.

Registrovat žáky je možné do pondělí 5. března 2018. Heslo pro přihlášení do formuláře školy obdržely v pokynech k soutěži.

K registraci úspěšných řešitelů použijte tento odkaz na přihlašovací formulář.

Těšíme se na vaši účast v naší soutěži.

V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky (545425063) nebo mailem: mjedlickova@zskuldova.cz.

Výsledky soutěže jsou zveřejněny v Aktualitách - aktualita s datem 20. 3. 2018.
Soutěž vzniká pod záštitou 1. náměstka primátora města Brna Mgr. Petra Hladíka a za přispění partnerů soutěže: Technické muzeum, Knihy Dobrovský a Nakladatelství Omega.

[26. 3. 2018 13:48:17] [Michaela Jedličková]

Seznam dokumentů:

Řadit dle:

Jméno ] [ Datum ] [ Typ ] [ Velikost ]

Žádný záznam nebyl nalezen!