Dnes je 19. 04. 2018
Svátek má Rostislav
Asynchronous e-learning system

Školní rok 2017 / 2018


  • PODKATEGORIE:
68. Den učitelů
67. Na Valentýna s parlamentem v Paříži
66. Návštěva Anthroposu 4. B
65.4.A v knihovně
64. Výstava nerostů 4.A
63. Vynášení Morany
62. Odměna za barevné vysvědčení
61. Zábavné odpoledne
60. Společenský ples školy
59. Okresní finále v basketbalu chlapců 6. a 7. tříd
58. 3D tiskárna
57. Pololetní běh do schodů
56. Barevné vysvědčení
55. Bruslení na Kometě
54. Lyžák 2018 - Relaxa
53. Novoroční plavecké závody
52. Adventní kalendář naruby
51. Přebírání cen 4. B za 1. místo v soutěži Empík naděluje
50. Greenlife
49. 2.A a 2.B v domově pro seniory "Ludmila"
48. Mikuláš
47. Betlém - vánoční výzdoba v 5. B
46. 5. B na besedě o zrakovém postižení
45. Kdo je kluk a kdo holka? Preventivní program v 5.B
44. Mikulášská nadílka
43. Slavnostní rozsvícení vánočního stromku
42. Vánoční dílničky pro rodiče
41. Vystoupení na nám. Svobody
40. Osmáci a první pomoc
39. Městské kolo MATESA
38. Podzimní geometrie 4.A
37. Krakow - deváťáci
36. Osvětim - deváťáci
35. Uspávání broučků
34. Halloweenské učení
33. Prvňáčci ve VIDĚ
32. Projekt "Podané ruce"
31. Sedmáci v Moravském zemském muzeu
30. Preventivní projekt v 5. B - Kyberšikana
29. 5. B na exkurzi v zahradě Gyrec
28. Hodina matematiky v 5. B
27. Oslava narozenin v 5. B
26. Trosečníci z Vlaštovky aneb 5. B
25. Tryzna za J. A. Komenského - 5. B
24. Turnaj ve florbalu dívek 6. a 7. tříd
23. Čtvrťáci jako cyklisté na Empíkovi
22. Přespávání 4. B ve škole
21. Anthropos 6.C
20. Brněnské pověsti 3.A
19. Drakiáda
18. Procházka třeťáků historickým Brnem
17. Turnaj ve florbalu chlapců 6. a 7. tříd
16. Projekt PRAVĚK
15. První projektový den 6. - 8. třída
14. Dýňování
13. Dopravní výchova
12. Školní futsalová liga 6. a 7. tříd
11. Žáci ZŠ Kuldova na turnajích ve florbalu
10. BBM Lužánky - 2. kolo
09. Prvňáčci a deváťáci RUKU V RUCE
08. 5. B v Jezírku - den třetí
07. 5. B v Jezírku - den čtvrtý
06. Sedmáci v Otevřené zahradě - program Vzdušné hrátky - 6. 10.
05. 5. B v Jezírku - den druhý
04. 5. B v Jezírku - den první
02. 1.kolo"Běhů brněnské mládeže "
03. Atletický čtyřboj města Brna
01. Zahájení školního roku


Seznam obrázků
01. Účastníci 2. kola
02.
03.David Luka
01. Účastníci 2. kola
800x600@283KB
02.
563x750@270KB
03.David Luka
800x600@292KB
04. Klárka Křížová
05. Daniel Michálek
06.Hanka Špalková
04. Klárka Křížová
800x600@246KB
05. Daniel Michálek
800x600@310KB
06.Hanka Špalková
800x600@284KB