Dnes je 19. 04. 2018
Svátek má Rostislav

Co připravujeme

• Ročníkové projekty
Už pátým rokem realizujeme pro žáky 2. stupně tzv. Ročníkové projekty. V každém pololetí budou určeny dva dny, ve kterých bude probíhat projektová výuka na zvolené téma. Žáci témata znají dopředu, vědí, co je čeká a také, co se od nich očekává. Cílem je zaměřit se na dané téma napříč předměty, naučit se společně dospět k výsledku, umět celou fázi práce popsat a vysvětlit ostatním a v neposlední řadě tento postup i výsledek odprezentovat spolužákům, učitelům i rodičům. Postup prací i konečný výsledek bude hodnocen ze tří stran - po stránce obsahové, jazykové a informatické (tzn. v předmětu, kterého se téma týká, v českém jazyce a v informatice).

V 1. pololetí čekají na žáky tato témata:

6. ročník: Pravěk

7. ročník: Mechanika

8. ročník: Známe naše sousedy?

9. ročník: Holocaust

První z oněch dvou dnů nastane již tuto středu 25. 10., tzn. tento den se žáci neučí podle běžného rozvrhu, ale všichni žáci 2. stupně mají blokovou výuku od 8:00 do 13:30 hod.Druhý termín nás čeká 11. 12. 2017.

[23. 10. 2017 13:46:40] [Michaela Jedličková - Ředitel]

Starší záznamy: Školní rok 2016/2017